İliria Üniversitesi Türkçe Eğitim

turkce egitim iliria kraliyet universitesi

Yurtdışında eğitim almak ve başarılı bir mesleğe ilk adımları atmak için Kosova ülkesi siz değerli öğrencilerimizi bekliyor. Sınavsız ve sadece lise diploması ile giriş yapılabilen ülkenin üniversiteleri oldukça kaliteli olan bir eğitimi sizlere sunmaktadır. İliria Üniversitesi okuyabilmek için gerekli olan evrakları tamamlayarak kayıt olabilir ve istediğiniz bölümde eğitim alabilirsiniz. Bölümler hakkında bilgi vermeden önce gerekli olan evrakları kısaca yazmak gerekiyor. Öncelikle liseden almış olduğunuz bir diploma, sağlık raporu ve pasaport olması gerekiyor. Pasaportunuzun ise en az 2 yıl daha geçerliliği olmak zorundadır. Bunların yanında velinizin iş durumunu gösteren bir belge ile birlikte aynı şekilde lisede almış olduğunuz notları gösteren bir çizelge de olması gerekiyor. Kısaca transkript dediğimiz bu not belgeniz ile birlikte başvuruda bulunabilir ve okuyacağınız bölümle ilgili olarak gerekli olan müracaatı yetkili firma Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na yapıp ardından harç ücretini yatırarak eğitim almaya başlayabilirisiniz.

İliria Üniversitesi arasında her zaman ilk tercihler genelde hukuk fakültesi olmuştur. Başarılı bir hukukçu olmak için modern bir eğitimi alabilirsiniz. Hukuk fakültesinden sonra diğer fakülte ve bölümler ise, Uluslararası İlişkiler, Ekonomi, Bilgisayar Bilimleri gibi bölümler arasından dilediğinizi seçebilir ve sınavsız bir şekilde iyi bir eğitim alabilirsiniz.

Girişte sınav şartı aramayan, oldukça uygun fiyatlı olan ve yaşam giderleri olarak da çok uygun bir ülke olan İliria Üniversitesi siz değerli öğrenciler için mesleki anlamda gerekli olacak olan tüm teknik bilgi ve becerileri sizlere aşılamak üzere çalışmaktadır. Sizler de İliria Üniversitesi arasından seçim yaparak mesleki eğitimlerinizi alabilirsiniz hemde Türkçe eğitim alarak…

Yurtdışında üniversite hayali kuranlar için birçok artısıyla Kosova ülkesi sizleri davet ediyor ve sizlere Avrupa kalitesinde bir üniversite eğitimi sunuyor.

 
 

Paylaş