İliria Üniversitesi Kütüphanesi

iliria kraliyet universitesi kutuphanesi

İliria Kraliyet Üniversitesi öğrencilerin gerekli bilimsel araştırma ve literatürü bulunduran ve bünyesinde binlerce farklı kaynağı bulunduran kütüphaneye sahiptir.

Öğrenci istediği zaman sınırsız bilgi ve kaynağa ulaşabilmektedir.

Üniversite kütüphanesi modern kopyalama ve bilgi sistemleri teknolojilerine sahiptir. Öğrenciler istedikleri kaynaklara çok hızlı bir şekilde elde edebilmektedir. 

İliria Üniversitesi yönetimi bilgi ve bilgi kaynaklarına çok önem vermektedir bu nedenle devamlı olarak yeni çıkan kaynakların teminini sağlamaktadır. Kütüphane bünyesinde takdir edilecek zenginlikte bir bilgi kaynağı bulunmaktadır. Kütüphane yönetimi, tedarik departmanı ve kütüphane personelleri olmak üzere kütüphanenin kendisine ait disiplinli yönetimi bulunmaktadır. 

Bilgi sistemi yazılımı sayesinde öğrenci anahtar kelime bazında istediği kaynağa çok hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. 

Kalite kontrol ofisi mevcut mevcut literatürü, kullanım düzeyini ve yeniliklerden öğrenciyi anında bilgilendirmektedir. Kütüphane bünyesinde bulunan okuma odasını öğrenciler 24 saat kullanabilirler.

 
 

Paylaş