İliria Kraliyet Üniversitesi

iliria universitesi

İliria Kraliyet Üniversitesi 2000 yılında eğitim hayatına başlamıştır.

Arnavut eğitim geleneklerine bağlı kalarak modern ve avrupa kalite standartlarına göre eğitim vermektedir.

İliria Üniversitesi Kosova’nın Başkenti Priştine’de bulunmaktadır.

Üniversite Kosova’da tanınan ilk özel üniversite ünvanına sahiptir.

İliria Üniversitesi’nin temel misyonu ‘Bireysel Başarı’ üzerine odaklıdır. Temel amaç, yeni nesillerin modern medeniyetler seviyesine ulaşmasını sağlayıp bilgi ve birikimleri bireysel ve toplumsal menfaatler için kullanmalarını sağlamaktır.

İliria Üniversitesi çok kaliteli ve kendilerini alanlarında ispatlamış bir öğretim kadrosuna sahiptir. Üniversite akademik kadroları ve başarılı buluşları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Her alanda kendini geliştirmiş olan İliria Kraliyet Üniversitesi, dünyanın birçok yerinden gelen öğrencileri ağırlamaktadır. Bunun nedeni ise verilen eğitimlerin oldukça üst düzey olmasından kaynaklanmaktadır.

Uluslararası birçok sempozyom ve konferanslara ev sahipliği yapmaktadır. Dünya genelinde onlarca profesörler, bilim adamı ve diplomatlar üniversitenin organize ettiği konferanslara ve toplantılara katılmaktadır.

İliria Kraliyet Üniversitesi , öğrencilerine temin ettiği koşullar ve verilecek eğitim sebebiyle kişinin kendisini çok daha donanımlı bir şekilde geliştirmesine yardımda bulunmaktadır. Günümüz iş dünyası ve kariyer planlaması için son derece önem arz edecek diplomalar ve belgeler modern dünyanın kapılarını açma konusunda öğrencilere yardımcı olacaktır.

Mevcut olan pozisyonunuzu değiştirmek ve geliştirmek için sizlere çok iyi imkânlar sağlayacak olan İliria Üniversitesi, lisans ve yüksek lisans programları alanında ihtisas yapmanızı ve kendinizi global iş dünyasına en iyi şekilde hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

Üniversite Bünyesinde Bulunan Bölümler;

Hukuk

Uluslararası İlişkiler ve Demokrası

Uluslararası İşletme

Bilgisayar Bilimleri

Yönetim ve Bilişim

Bankacılık, Finans ve Muhasebe

 
 

Paylaş