İliria Kraliyet Üniversitesi Bölümleri

bolumleri iliria kraliyet universitesi

İliria Üniversitesi bölümleri, son zamanlarda Türkiye’de en çok istenilen bölümlerden biri olan Hukuk Bölümü Türkçe olarak eğitim verilmektedir. Hukuk fakültesi dışında herhangi bir puan veya sınav şartı aranmadan Uluslararası İlişkiler ve Demokrası, Uluslararası İşletme, Bilgisayar Bilimleri, Yönetim ve Bilişim, Bankacılık, Finans ve Muhasebe bölümleri de bulunmaktadır.

Tarihte ilk yazılı hukuk kuralları Sümerler tarafından oluşturulmuştur. Bu özellikleri ile Sümerlere dünyadaki ilk Hukuk devleti denebilir. Otoritenin korunmak istenmesi hukuk kurallarının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Lagaş Kralı Urukagine tarafından oluşturulan ilk yazılı kanunlar “fidye ve bedel” sistemine dayanıyordu.


Düşlediğiniz bölümü farklı kardeş ülkemiz kosova’da okuma fırsatını kaçırmayınız.

Nitelikli hizmet konsepti ile İliria Üniversitesi sizleri beklemektedir.

İliria Üniversitesi bölümleri epeyce bir çeşitlilği bünyesinde bulundurmaktadır. İliria üniversitesi bölümleri çağın lüzumlarına göre uyarlanmış ve eğitim ortamı muazzam bir teknoloji ile donatılmıştır. Bölümler için lüzum olan takımlar Avrupa standartlarına uygun olup üniversitenin ‘Önce Öğrenci’ felsefesine paralel bir biçimde hazırlanmıştır. İliria Üniversitesi Türkiye Resmi Temscilliğini yapan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçip bölümler hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Düşlediğiniz bölümleri Türkiyeden sadece 40 dakika uçak mesafesiyle ulaşabileceksiniz.Kaliteli ve kendilerini alanlarında ispatlamış bir öğretim kadrosuna sahip olan İliria Üniversitesi’nde eğitim almak için herhangi bir puan ve sınav şartı aranmamaktadır. Akademik kadroları ve başarılı buluşları ile adından sıkça söz ettiren bir üniversitede okumak için herhangi bir Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisine uğrayıp kayıt olmak ve ondan sonra bir uçak bileti almanız yeterlidir. 

Üniversite eğitim kadrosu siz talebelerin istikbaline ışık tutabilmek için yoğun bir surette çalışmalarına devam etmektedirler. Kosova türk kültürüne benzeyen bir kültür olduğundan türk talebeler için zorlanmayacakları bir platform sağlamaktadır.Yeni güzel arkadaşlıklar, alanlarında uzman akademisyenler sizler için hazırdır. İliria Kraliyet Üniversitesi istikbalini düşünen yeni nesil talebelerin ümit ışığı mesleki maksatlarının yardımcısıdır.

 
 

Paylaş